MELİS KİMYA

Bizi Yakından Tanıyın

BİZ KİMİZ?

1982 yılında, tamamen Türk sermayesi kaynaklı kurulan şirketimiz, dünya pazarında, kendi alanındaki sayılı altı şirketten biridir. En iyi 500 sanayi kuruluşu arasına girmeyi başaran Melis Kimya'ya İstanbul Ticaret Odası (İTO) tarafından da ''Liyakat Belgesi '' verilmiştir.

MiSYONUMUZ

Müşteri memnuniyetine ve kaliteye önem veren, tamamen yerel fonlara sahip cam, porselen ve seramiğe uygulanan kıymetli metal ürünler (altın ve platin) üretmek, ayrıca Türk sanayi ve ekonomisine istihdam sağlamaktır. Amacımız üstün iş ahlakı çerçevesinde, güvenilir bir şekilde ve daima güler yüzle sizlere hizmet sunabilmektir.

NE YAPARIZ?

Seramik, Porselen ve cam üzerine süsleme (bezeme) amaçlı, başta altın, platin (yaldız), lüster, purpur olmak üzere kıymetli metaller üretmekteyiz. Kullandığımız hammaddeleri Dünya çapında kabul görmüş firmalardan tedarik ediyoruz. Ürünlerimiz, ülkemiz sanayisine kendi alanında liderlik eden firmalar tarafından tercih edilmektedir. Avrupa,Yakın Doğu ve bazı Uzak Doğu ülkelerine ihraç etmekteyiz. Uzman kadro çalışanlarımızla birlikte Avrupa standartlarındaki laboratuvarlarımızda sürekli AR-GE çalışmalarında bulunarak kaliteli ürünler elde etmekteyiz. Üretim yaparken önce insana, sonra doğayı ve çevreyi korumaya önem veriyoruz.

    Array
(
    [lang] => tr
)